В «МО»  настільки весело малюкам, що жоден їхній день не проходить без пісень та танців. А допомагає малюкам наш супер-вчитель музики – Людмила Огієнко. Вона робить кожне заняття яскравим та несхожим на інші. Як їй це вдається – читайте у нашій рубриці «Супергерої МО».

Чому своє життя поєднали саме з музикою? Як багато років Ви займаєтесь викладанням?

Це було зрозуміло з 3-х років. Я вставала на стільчик і кричала: “Виступає Людмила Пугачова!”.  Світ без музики – нереальний для мене. Займаюся цим мистецтвом 36 років, з них учителюю 23 роки. Люблю сцену, перемоги моїх учнів, особливо радію за тих, хто продовжив мою справу і робить наш світ прекраснішим, користуючись засобами музичної виразності.

Розкажіть нам, в чому полягає секрет музичного виховання дітей? Як зацікавити малюків вивчати музичну грамоту?

Музика захоплює всіх, без винятку. З дітьми заняття проводяться виключно в ігровій формі і тоді вона, навіть не усвідомлює, в який глибокий процес навчання і виховання вже залучена! За заняття я використовую 4-5 видів діяльності: слухання, спів, логоритмічні і метроритмічні вправи і рольові музичні ігри. Тоді, час просто летить і дитина із задоволенням біжить на наступне заняття.

Як Ви вважаєте, що є ключем до розвитку дитячої музичної творчості? Це бажання і звичайно вчитель, за яким діти захочуть слідувати.

Як проходять ваші заняття в “МО”? Головне, весело. Для мене важливо бачити, що діти отримують задоволення.

Можливо у вас є якісь особисті цікаві методики, щоб заохочувати малюків до вивчення музики? Розкажіть про них.

Так, є багато напрацювань. Наприклад: вивчимо пісеньку, потім записуємо цифрами, або малюємо рух мелодії, співаємо з акомпанементом. А якщо пісенька описує який-небудь конкретний образ – малюємо, розмальовуємо і показуємо напрямок мелодії, плескаємо в долоні метроритм і т.д.

Яким Ви бачите садочок МОжливостей через п’ять років? Теплим, світлим і затишним будинком для всіх його мешканців. Місце, куди хочеться повернутись!